Kupno tapety pasującej idealnie do salonu nie jest łatwe. W przypadku, kiedy urządzamy mieszkanie od zera, natłok możliwości powoduje, że musimy mieć dokładnie sprecyzowane oczekiwania. Sprawa robi się jeszcze trudniejsza, kiedy chcemy jedynie zmienić wystrój wnętrza. Wtedy kolory fototapety, czy też obrazu muszą odpowiednio współgrać z istniejącym już wystrojem wnętrza. Doświadczenie nauczyło mnie, że klienci potrafią dniem i nocą przeczesywać bazy zdjęć w poszukiwaniu odpowiedniej grafiki, aż na samym końcu przytłoczeni ilością zdjęć porzucają pomysł wytapetowania mieszkania. Dlaczego tak się dzieje?

Jednym z nich jest brak sprecyzowanego życzenia, albo jest to po prostu zbyt wąskia elastyczność w doborze kolorów do swojego wymarzonego wnętrza. 

W pierwszym wypadku naszą odpowiedzią jest wąska wybrana przez nas gama zdjęć, która oferuje najwyższy standard wydruku, oraz ilość fotografii nie przytłacza. Tutaj! 

W drugim przypadku naszą odpowiedzią na potrzeby klientów są wzory wektorowe, które są podzielone na kategorie i podkategorie tematyczne. Tutaj!

Strona stworzona jest tak, by można było szybko znaleźć wymarzony przez siebie wzór i dopasować go do wnętrza poprzez możliwość kolorowania wektora wybranymi przez siebie barwami. Mikser kolorów ma do wyboru ponad 16 milionów kolorów. Jeśli więc jesteś przekonana, że w Twoim salonie najlepiej sprawdzi się wybrany przez Ciebie odcień pudrowego różu, znajdziesz na stronie http://insporiowall.com setki jego odcieni. 

Jeszcze do niedawna bardzo modne były surowe wnętrza, w którym dominował trend pomieszczeń ze ścianami pomalowanymi na biało. Do łask wracają fototapety jednak w nowoczesnej odsłonie. Na rynkach światowych można zauważyć trend, który z pewnością niebawem rozpowszechni się w Polsce. Mianowicie odchodzi się od zdjęć, na rzecz wzorów zwanymi wektorami, które dają praktycznie nieograniczone możliwości spersonalizowane pod każdego klienta.